Získajte slobodné podnikanie! 5 dôvodov prečo spolupracovať s Taxlaw

Získajte slobodné podnikanie! 5 dôvodov prečo spolupracovať s Taxlaw

V advokátskej kancelárii Taxlaw vieme, že veľa podnikateľov a firiem sa v ich praxi stretáva s právnymi komplikáciami. Nanešťastie si málo z nich uvedomuje ich závažnosť a potrebu daňového advokáta pri ich predchádzaní.


Rozhodli sme sa vám preto predstaviť niekoľko dôvodov, prečo sa vám práve spolupráca s Taxlaw vyplatí najlepšie.

1. Dodržiavanie daňových povinností

Komunikácia s daňovým úradom je náročný a stresujúci proces. Daňový úrad je nevyspytateľný a všetky administratívne úkony sú časovo náročné. I to prispieva k problémom, ktoré sťažujú plnenie daňových povinností.

V prípade spolupráce s Taxlaw vám stres z nedodržaných termínov odpadne. Aktívne sledujeme zmeny v zákonoch a zabezpečujeme, že všetko prebehne v súlade s daňovými predpismi. Zároveň vás upozorníme na lehoty, termíny ale i na chyby vo vašich dokumentoch. Spolupráca s nami znamená menej stresu a viac voľného času pre vás a vaše podnikanie.

2. Taxlaw chráni vaše práva

Daňová kontrola je termín, ktorý už všetci dobre poznáme. Straší nejedného podnikateľa či firmu. Často sa môže stať, že sa k nej dostanete a neviete si rady, pretože postup zo strany finančnej správy je nezákonný a teda porušuje vaše práva.

S nami sa však daňových kontrol ani daňových sporov nemusíte obávať. V Taxlaw sa staráme o to, aby boli vaše práva obhájené a zachované. Bojujeme za našich klientov v súlade s platnými právnymi predpismi a vždy zastávame spravodlivosť. Prinášame vám istotu, že v prípade daňovej kontroly alebo iného sporu vám budeme vžďy nablízku a váš prípad začneme okamžite riešiť. Vaše práva a spravodlivosť sú pre nás prioritou.

3. Dohľad nad účtovníctvom

Pri podnikaní nastávajú situácie, kedy si ani vy ani váš účtovník nie ste istý často sa meniacimi zákonmi, či účtovaním komplexných transakcií. Našim klientom preto poskytujeme i dohľad nad ich účtovníctvom. Naši profesionálni účtovníci a daňoví advokáti kontrolujú vaše účtovné výkazy a dokumenty, aby ste ich mali vždy bez chýb a v súlade so zákonom.

Alternatívne, ponúkame možnosť, že preberieme vedenie vášho účtovníctva ako celku. Vďaka tomu bude celá vaša agenda spojená s účtovníctvom a daniami spravovaná profesionálmi a budete mať všetko na jednom mieste. Bez ohľadu na váš výber, s nami si môžete byť istí, že vaše účtovníctvo bude v najlepšej forme!

4. Rozvoj podnikania s Taxlaw

Využitím služieb, ktoré ponúkame sa stávate nielen našimi klientmi, ale i partnermi. Ako profesionáli s viac ako 16-ročnou praxou sme pripravení pomôcť okrem právnych záležitostí, i s rozvojom vášho podnikania.

Spolupracujeme s desiatkami firiem z rôznych odvetví, vďaka čomu sme schopní poskytnúť cenné rady, odporúčania, či nové príležitosti na trhu. Ponúkame odborné poradenstvo pri zložitých finančných transakciách a investíciách. Stávame sa partnerom, ktorý vám pomáha dosiahnuť vaše podnikateľské ciele a rozvíjať váš biznis naplno.

5. Optimalizácia daňových záväzkov

V Taxlaw sa staráme i o to, aby ste neplatili ak nemusíte. Ako znalci zákona máme vždy prehľad o aktuálnych zmenách. Neustále zisťujeme daňové výhody, ktoré by mohli našim klientom znížiť ich daňové povinnosti. Tieto výhody môžu zahŕňať odpočty, úľavy, či daňové výnimky pre rôzne druhy príjmov a výdavkov. Vždy však konáme v súlade s platnými daňovými predpismi, aby sme vám pomohli optimalizovať vaše záväzky voči daňovému úradu.


taxlaw

Dodržiavanie daňových povinností a zákonov je základnou povinnosťou pre správne fungovanie akéhokoľvek podniku. Je dôležité vybrať si prevenciu aby ste sa vyhli závažným problémom. Práve tu hrá daňový advokát zásadnú rolu.

Taxlaw vám ponúka spoluprácu s množstvom služieb a výhod. Či už potrebujete právnu pomoc, daňové poradenstvo alebo účtovné služby, sme pripravení vám pomôcť. Vaše úspechy sú naším cieľom.

Vyberte si Taxlaw, Vyberte si slobodné podnikanie.  

Sledujte nás na našom FB aby Vám nič neuniklo. V prípade akýchkoľvek otázok a dotazov nás neváhajte kontaktovať.

Späť k článkom

Leave a Reply

Your email address will not be published.