Profesionálne vedenie účtovníctva

Pod značkou Taxlaw consult. poskytujeme komplexné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovávanie miezd a personalistiku. Zároveň Vám účtovníctvo zanalyzujeme a poradíme Vám v oblasti daňovej optimalizácie či iných oblastiach firemných financií. V spolupráci s Taxlaw získavate partnera, ktorý pomáha Vašej firme rásť!

Vedenie účtovníctva je základnou podmienkou fungovania Vášho podnikania a preto je veľmi dôležité komu ho zveríte. Zabezpečte si kvalitné podnikanie s minimálnymi nákladmi a využívajte informácie zo svojho účtovníctva na ďalší rast Vašej firmy.

 

Prečo zveriť účtovníctvo práve nám?

  • Sme tým skúsených odborníkov s viac ako 15 ročnými skúsenosťami
  • Diskrétnosť a profesionalita
  • Vždy nájdeme riešenie pre Vaše podnikanie – ušetríme Vám peniaze i čas.
  • Účtovník a daňový advokát pod jednou strechou*
*Ak ste naším klientom, tak využívate nielen služby profesionálneho účtovníctva, ale i služby advokátskej kancelárie. V tom prípade máte istotu, že všetky Vaše kroky sú v súlade so zákonom. Daňový advokát intenzívne spolupracuje s účtovníkom, aby boli Vaše firemné financie bez jedinej chyby. S Taxlaw sa už nemusíte báť žiadnej daňovej kontroly či iných nástrah podnikania.

Podnikajte slobodne! Podnikajte s Taxlaw!

 

Kontaktujte nás pre viac informácií mailom na  ucto@taxlaw.sk alebo telefonicky na 0948 889 312! Poprípade môžete vyplniť formular na tomto odkaze.